XVII Piknik rodzinny

XVII Piknik rodzinny

Drodzy Rodzice, Śląski Ośrodek Adopcyjny w Katowicach serdecznie zaprasza na XVII Piknik Rodzinny, który odbędzie się 11 września 2021 roku na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego – Związku Stowarzyszeń w Mikołowie, przy ul. Sosnowej 5.

Rozpoczęcie pikniku o godzinie 11.00

Zakończenie około 15.00

Rodziny, które za pośrednictwem naszego ośrodka (oddział w Katowicach lub wcześniej w WOA w Sosnowcu) przysposobiły dzieci i są zainteresowane udziałem w pikniku prosimy o nadesłanie karty zgłoszenia do dnia 3 września 2021 roku.

Ze względu na charakter imprezy i miejsce prosimy o sportowe obuwie, wygodny strój, nakrycie głowy dla dzieci i dobry humor. Na uczestników czeka: strefa piknikowa, strefa ruchu, warsztaty tematyczne,  a także:

  • Plac zabaw – na powierzchni 2000 m2 znajduje się piramida linowa, mały domek na palach ze zjeżdżalnią, piaskownica, huśtawki wahadłowe oraz zjazd linowy z siedziskiem,
  • Wieża widokowa – z platformą widokową na wysokości 14 m, z której można podziwiać panoramę Śląska i Beskidów,
  • Ogród wertykalny – inspirowany pionowymi ogrodami Patryka Blanca – ściana porośnięta egzotyczną roślinnością (wewnątrz głównego budynku),
  • Kawiarenka.

Sytuacja pandemii zobowiązuje nas do zadbania o Państwa bezpieczeństwo. Podczas Pikniku będą dostępne środki do dezynfekcji rąk, rękawiczki, maseczki.

Prosimy, aby w trakcie wydarzenia zachować odpowiednią odległość między uczestnikami.

O możliwości udziału Państwa w pikniku może decydować kolejność zgłoszeń. Obostrzenie to będzie zależne od regulacji dotyczących organizowania imprez na otwartej przestrzeni. Ponadto informujemy, że w zależności od sytuacji epidemiologicznej wydarzenie może zostać odwołane przez Organizatorów.

Serdecznie zapraszamy

Karta zgłoszeniowa do pobrania

Osoby do kontaktu:

Małgorzata Ignalska – mignalska@soa-katowice.pl  501 361 553

Ewelina Karasek – ekarasek@soa-katowice.pl,

Agata Markiewicz – amarkiewicz@soa-katowice.pl 

Skip to content