Dzień Otwarty Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego – 9 listopada 2022 roku

zaproszenie na Dzień Otwarty

Szanowni Państwo,

9 listopada obchodzimy Światowy Dzień Adopcji. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnych zajęciach i konsultacjach organizowanych w tym dniu przez Śląski Ośrodek Adopcyjny w Katowicach w ramach projektu „W stronę rodziny – wsparcie usług adopcyjnych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Społecznego.
Nasza oferta realizowana w ramach Dnia Otwartego ŚOA będzie obejmowała konsultacje, poradnictwo i coaching dla rodziców adopcyjnych, zajęcia edukacyjno-terapeutyczne i ogólnorozwojowe dla dzieci oraz konsultacje adresowane do osób rozważających adopcję dziecka/kandydatów na rodziców adopcyjnych.
Konsultacje i zajęcia będą prowadzone w godzinach od 16:00 do 19:00.
Osoby zainteresowane udziałem w Dniu Otwartym proszone są o wypełnienie elektronicznego kwestionariusza ankiety i wskazanie form wsparcia, którymi jesteście Państwo zainteresowani.

Link do kwestionariusza


Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 listopada br. Jednocześnie informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do danej formy wsparcia oraz o szczegółach organizacyjnych będziemy informować mailowo.


Serdecznie zapraszamy
Zespół Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego

Skip to content