Śląski Ośrodek Adopcyjny w Katowicach serdecznie zaprasza na XVI Piknik Rodzinny

Śląski Ośrodek Adopcyjny w Katowicach serdecznie zaprasza na XVI Piknik Rodzinny, który odbędzie się 19 września 2020 roku na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego – Związku Stowarzyszeń w Mikołowie, ul. Sosnowa 5. Rozpoczęcie pikniku o godzinie 11.00, zakończenie około 15.00. Rodziny, które za pośrednictwem naszego ośrodka przysposobiły dzieci i są zainteresowane udziałem w pikniku prosimy o nadesłanie karty zgłoszeniowej.
do dnia 4 września 2020 roku.

Ze względu na charakter imprezy i miejsce prosimy o sportowe obuwie, wygodny strój, nakrycie głowy dla dzieci i dobry humor. Na uczestników czeka: strefa piknikowa, strefa ruchu, warsztaty tematyczne, rodzinna gra terenowa, a także:

  • Plac zabaw – na powierzchni 2000 m2 znajduje się piramida linowa, mały domek na palach ze zjeżdżalnią, piaskownica, huśtawki wahadłowe oraz zjazd linowy z siedziskiem,
  • Wieża widokowa – z platformą widokową na wysokości 14 m, z której można podziwiać panoramę Śląska i Beskidów,
  • Ogród wertykalny – inspirowany pionowymi ogrodami Patryka Blanca – ściana porośnięta egzotyczną roślinnością (wewnątrz głównego budynku),
  • Kawiarenka.

Sytuacja pandemii zobowiązuje nas do zadbania o Państwa bezpieczeństwo. Podczas Pikniku będą dostępne środki do dezynfekcji rąk, rękawiczki, maseczki. Prosimy, aby w trakcie wydarzenia zachować odpowiednią odległość między uczestnikami. O możliwości udziału Państwa w pikniku może decydować kolejność zgłoszeń. Obostrzenie to będzie zależne od regulacji dotyczących organizowania imprez na otwartej przestrzeni. Ponadto informujemy, że w zależności od sytuacji epidemiologicznej wydarzenie może zostać odwołane przez Organizatorów.

Serdecznie zapraszamy
Pracownicy Śląskiego Ośrodka Adopcyjnego w Katowicach

Skip to content